Начальник Закарпатської ОВА з ’явився у потрібному місці у потрібний час

Про це пише в своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/328

❗️Людина яка з’явилася у потрібному місці у потрібний час, це я про Віктора Микиту, який рік тому був призначений на посаду голови Закарпатської обласної державної адміністпації (з початком війни – військової адміністрації).

❗️Недруги давали йому мінімальний час перебування на посаді.

❗️Причому робота на звільнення Микити йшла одночасно з двох напрямків. ❗️Його відставки добивались, як деякі нардепи-однопартійці, так і опозиція у особі Мукачівського клану. ❗️Хтось розпочав атаку «під прикриттям» ще до призначення, запустивши компромат у «димовій завісі»  щоб відвести від себе підозри))) (https://t.me/P_Fedaka/76)

❗️Як сказав мені один з радників Балоги: «Нам не вистачило трьох днів щоб зняти Микиту, війна завадила».

❗️Очевидно люди не уважно читали мій телеграм канал, в якому я за три дні до підписання Указу Президента України про призначення ВФМ на посаду сказав, що представника СБУ ставлять керувати Закарпаттям через безпековий фактор: ❗️«Першочерговим завданням є саме питання національної безпеки та протидії сепаратизму в умовах можливої відкритої агресії Російської Федерації. Західний тил України має бути прикриттям». 

❗️Війна грюкала в двері і керівництво держави розставляло кадри з прицілом на це (https://t.me/P_Fedaka/73)

❗️Не буду співати дифірамби очільнику області. Не все гладко. Кожний день життя в умовах війни підкидає нові виклики, які треба вирішувати у режимі 24 години на добу.

❗️Корупційна гідра нікуди не ділась, особливо в митній і лісовій галузях. Ну, не може їх Микита взяти і розстріляти.

❗️Немає повноважень. Ми живемо в демократичній країні і цим ми сильні – нам допомагають Союзники, які мають такий самий світогляд.

❗️Скажете: «Та ти хвалиш Микиту, бо  передає на потреби ДРБ «Сонечко»  різноманітну техніку». 

Відповім: « Так, допомагає всім військовим підрозділам Закарпаття чим може”. ❗️Але не всі прохання задовольняє. Є межа і це правильно. Особливо, якщо приходиш і просиш щось добре не подумавши про можливості керівника області. 

❗️«Хочеш щоб мене звільнили з посади?», – каже ВФМ після мого невдалого клопотання.

Ні, не хочу)))

Якось так. 

❗️Все буде Україна!

http://

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *