Начальник Закарпатської ОВА взяв на себе відповідальність за дії депутатів Ужгородської міськради (відео)

При обранні нового секретаря Ужгородської міськради керівництво Закарпатської ОВА зіткнулося з непростою дилемою: спробувати радикальним способом розрубати спрута корупційних схем, чи підіграти настроям більшості депутатського корпусу і зробити ставку на кандидатуру, що задовольняє їх інтереси. А далі пробувати нагинати депутатів у правильне русло. 

Було обрано другий варіант.

Що з цього вийде побачимо, але нова команда Микити в Ужгородській міськраді однозначно потребує виховних заходів.

Про це пише Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/426


❗️Дружня «перестрілка» цукерками під час сесії між фракціями ОПЗЖ (внизу) і Європейської Солідарності (вгорі) в Ужгородській міській раді.

❗️Спочатку ці фракції за командою із Закарпатської ОВА спільно знімали секретаря від Слуг Народу Мелкумяна, а потім голосували за секретарство іншогого Слуги, екс-бармена кафе Астіка Ігора Чорнія.

❗️Голоси ОПЗЖ стали «золотими» при знятті Мелкумяна.

❗️Сьогодні начальник ОВА Віктор Микита звалив на себе важку ношу –  тягнути на собі весь корупційний та політично проституйований шлейф гріхів депутатства Ужгородської міськради.

❗️Заради вдаваного спокою він відмовився від необхідності здійснити сворідну прививку від спокус хабарництва серед чиновництва обласного центру – пролобіювати призначення на посаду секретаря Ужгородської міськради військовослужбовця Олександра Волосянського, який є непричетним до оборудок та різного роду зловживань.

❗️Ясно, що плисти за течією легше ніж проти неї. 

❗️Якщо раніше. Федорович, можна було з’їхати, що секретар ради Мелкумян призначений за вказівкою Петрова-Тищенка, то сьогодні вже всі знають, що Чорній ваша особиста кандидатура.

❗️Ті, що на відео тепер також члени вашої команди.

Добробат “Сонечко” вимагає усунути з Ужгородської міськради депутатів від ОПЗЖ (відео)

https://
https://
https://

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *