Начальник Закарпатської ОВА взяв на себе відповідальність за дії депутатів Ужгородської міськради (відео)

Начальник Закарпатської ОВА взяв на себе відповідальність за дії депутатів Ужгородської міськради (відео)

При обранні нового секретаря Ужгородської міськради керівництво Закарпатської ОВА зіткнулося з непростою дилемою: спробувати радикальним способом розрубати спрута корупційних схем, чи підіграти настроям більшості депутатського корпусу і зробити ставку на кандидатуру, що задовольняє їх інтереси. А далі пробувати нагинати депутатів у правильне русло. 

Було обрано другий варіант.

Що з цього вийде побачимо, але нова команда Микити в Ужгородській міськраді однозначно потребує виховних заходів.

Про це пише Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/426


❗️Дружня «перестрілка» цукерками під час сесії між фракціями ОПЗЖ (внизу) і Європейської Солідарності (вгорі) в Ужгородській міській раді.

❗️Спочатку ці фракції за командою із Закарпатської ОВА спільно знімали секретаря від Слуг Народу Мелкумяна, а потім голосували за секретарство іншогого Слуги, екс-бармена кафе Астіка Ігора Чорнія.

❗️Голоси ОПЗЖ стали «золотими» при знятті Мелкумяна.

❗️Сьогодні начальник ОВА Віктор Микита звалив на себе важку ношу –  тягнути на собі весь корупційний та політично проституйований шлейф гріхів депутатства Ужгородської міськради.

❗️Заради вдаваного спокою він відмовився від необхідності здійснити сворідну прививку від спокус хабарництва серед чиновництва обласного центру – пролобіювати призначення на посаду секретаря Ужгородської міськради військовослужбовця Олександра Волосянського, який є непричетним до оборудок та різного роду зловживань.

❗️Ясно, що плисти за течією легше ніж проти неї. 

❗️Якщо раніше. Федорович, можна було з’їхати, що секретар ради Мелкумян призначений за вказівкою Петрова-Тищенка, то сьогодні вже всі знають, що Чорній ваша особиста кандидатура.

❗️Ті, що на відео тепер також члени вашої команди.

Добробат “Сонечко” вимагає усунути з Ужгородської міськради депутатів від ОПЗЖ (відео)

https://
https://
https://

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *