Категорії Закарпаття Новини

Начальник Закарпатської ОВА Віктор Микита публічо принизив голову Закарпатської облради Володимира Чубірка 

Про це пише в своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/372


❗️Начальник Закарпатської ОВА Віктор Микита публічо принизив голову Закарпатської облради Володимира Чубірка  під час візиту до Львова на засіданні групи членів Конгресу регіональних та місцевих влад при Президентові України.

 ❗️Під час променаду вулицями міста разом з міським головою Львова Андрієм Садовим для голови Закарпатської облради не знайшлося місця поряд з Микитою та Садовим і він плентався на відстані кількох метрів позаду. «Законне» місце Володимира Чубірка зайняв заступник (зброєносець)  начальника Закарпатської ОВА Ігор Шинкарюк.

❗️Як бачимо, гра Віктора Федоровича у «доброго поліцейського» закінчилася.

❗️Мій висновок від першої зустрічі з  Вікторм Микитою на посаді очільника краю, зроблений у січні 2022 року – полковник СБУ не хоче грати на добре знайомому йому полі силових методів, намагатиметься вибудувати власний імідж переконанням та добрим словом (https://t.me/P_Fedaka/116), залишився у минулому. ❗️Сьогодні це вже не той Віктор Микита, з тодішніх виступів якого любив поглузувати Володимир Володимирович Чубірко.

❗️Але для голови Закарпатської обласної ради,  «крові якого бажає» більшість депутатського корпусу облради, є й добра новина. 

❗️Віктору Микиті нема резону змінювати керівника обласного парламенту, адже на цю посаду вишикувалася ціла черга бажаючих, а найреальніший претендент Роман Сарай не виявляє особливого бажання керувати облрадою.

❗️Хочу зазначити, що Віктору Микиті, не варто часто вдаватися до таких публічних «порок» очільника облради (за Львівською була ще одна аналогічна, не маю бажання її описувати), адже депутатський корпус, який зараз виглядає  дещо розгубленим, не в захваті від таких дій Віктора Федоровича, бо в реалії принижується не Володимир Чубірко, а посада голови Закарпатської обласної ради

https://

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *