Грошей нема, а ям знов побільшало – традиційна інформація від Закарпатавтодору. Втім, працівники ДАІ обіцяють серйозно зайнятися перевірками готовності шляхів до зими, дати відповідні розпорядження комунальним службам, і навіть виписувати винним штраф -згідно з нормами і законом.
Порушників каратимуть по кишені – штрафами, що накладають, до речі, на особистий дохід чиновників. За минулий рік на працівників Укравтодору, Закарпатавтодору їх наклали аж … 40. Не на жарт покарана структура заявляє: до зими готові якщо не на 100, так на 70 відсотків точно – саме стільки солі та технічних висівок уже закупили. Що ж до ремонту, то робота так би мовити кипить, але якось не систематично, як і надходження з бюджету. Тільки за минулий рік борг становить 17 мільйонів. Не скаржаться на відсутність грошей лише рятувальники: вони повідомляють про абсолютну готовність до зими. Водіїв консультують, інформацію поширюють, і , найголовніше, техніка може працювати навіть в екстремальних умовах. Також мова йшла про траси міжнародного значення, місця розворотів, паркувань та території для техогляду. На словах все готове до зими і заторів та попсованих шин водіям побоюватись не варто. Правда чи ні, автовласники відчують уже незабаром – з першим снігом.
