На Закарпатті з’являться безкоштовні заправки для електромобілів

електромобільНайближчий місяць в Україні почнуть працювати 34 безкоштовні заправки для електромобілів, які будуть розташовані біля кожного ресторану A La Minute мережі OKKO. Ініціатором проекту стала українська спільнота власників та фанів електрокарів Tesla Club Ukraine.

За словами керівника клубу Назара Шимоне, деякі станції вже готові обслуговувати власників електромобілів: для цього достатньо попросити потрібний вам тип кабелю в офіціантів A La Minute. Зарядка машини відбуватиметься безкоштовно.

Мережа таких станцій охоплює всі основні автомагістралі України: зарядити автомобіль можна буде на території Закарпатської, Львівської, Чернівецької, Тернопільської, Волинської, Рівненської, Житомирської, Київської, Черкаської, Полтавської областей, а також в межах Харкова, Дніпропетровська та Одеси. Переглянути конкретні локації з типами зарядних пристроїв можна на карті сервісу PlugShare, який містить базу всіх електрозаправок світу.

При існуючому покритті та щільності заправок територію Західної та Центральної України можна буде проїхати на одному заряді електромобіля. Найбільша кількість заправок – у Київській та Львівській областях, по 7 у кожній. Офіційна презентація мережі запланована на 23 грудня в Києві.

ain.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *