На Закарпатті знову можуть призупинити роботу громадського транспорту

На Закарпатті знову можуть призупинити роботу громадського транспорту

Про це 20 червня на брифінгу щодо зростання кількості хворих на COVID-19 в краї повідомив голова Закарпатської ОДА Олексій Петров. Нагадуємо, Закарпаття має антирекорд кількості хворих за добу: 109 випадків станом на ранок 20 червня.

“Враховуючи ту тенденцію до зростання, яку ми спостерігаємо, ми будемо змушені посилювати протиепідемічні заходи. Наразі відмінено міжобласне регулярне транспортне сполучення. Але при збільшенні динаміки будемо виходити втому числі і на зупинення громадського транспорту на вихідні дні.” – повідомив Петров.

Також голова ОДА розказав, що в краї, попри дію низки обмежень, з великою кількістю людей проводять весілля, поховання, релігійні зібрання. Не дотримуються норм одночасного перебування певної кількості людей і в торговельних центрах:

“Динаміка невтішна, кількість інфікованих зростає. Така тенденція, яка зберігається до збільшення, в основному пов’язана з тим, що пом’якшення карантину ми сприйняли як відміну карантину. спостерігаємо низьку соціальну відповідальність: майже не використовуються в громадських місцях, у транспорті режими масконосіння, які передбачені обмеженнями, не використовується дезінфекція. Я хочу нагадати, що обмеження в Закарпатській області існують і продовжують діяти: це скупчення не більше ніж 1 людина на 10 метрів. В першу чергу тут хочу звернутися до адміністрацій торговельних центрів. На жаль, чимало людей заражаються під час проведення релігійних заходів. Хочу звернутись до керівників всіх без винятків релігійних конфесій: якщо можна повернутись до практики, яка вже існувала – богослужіння в режимі відеотрансляцій.”

З понеділка, 22 червня, за словами Петрова, почне роботу Закарпатський антикризовий центр, до якого ввійдуть представники керівництва закладів охорони здоров’я 1, 2 та 3 хвиль, представники епідеміологічних служб та органів місцевого самоврядування. Там будуть аналізувати інформацію щодо кожного району краю та вивчати причини спалахів, які наразі фіксують у Свалявському, Перечинському, Великоберезнянському і Хустському районах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *