На Закарпатті змагатимуться перукарі, візажисти та стилісти з кількох країн

На Закарпатті змагатимуться перукарі, візажисти та стилісти з кількох країн

6 квітня в Ужгороді відбудеться Royal Beauty – Кубок Карпат 2019. Це Міжнародний конкурс та виставка-ярмарок індустрії краси, який з року в рік стає популярнішим та збирає фахівців індустрії краси кількох країн. Проходитимуть усі заходи на території спорт-арени “Золота Гора” (с. Барвінок).

У програмі цьогорічного заходу – конкурси професіоналів та любителів індустрії краси. Змагатимуться кращі перукарі, візажисти, майстри нігтьової естетики з різних країн світу та України. Оцінюватимуть роботи конкурсантів професійні судді міжнародного класу.

Учасники змагатимуться в таких конкурсах: “жіноча зачіска”, “чоловіча зачіска”, “нігтьова естетика”, “моделювання брів”, “візаж”. Переможці Royal Beauty – Кубок Карпат 2019 отримають цінні призи та подарунки від спонсорів, а також кубки, медалі та грамоти за досягнення на чемпіонаті.

Гран-прі конкурсу – безкоштовна участь у європейському чемпіонаті “Hungarian OPEN Europe CUP”, який відбудеться у місті Будапешт цього року.

Також відбудеться виставка-ярмарок індустрії краси Royal Beauty – Кубок Карпат, де компанії представлять новинки своєї продукції. Чудова нагода для створення відносин та обміну досвідом між колегами, а для відвідувачів – ознайомитись та придбати новинки продукції за привабливими цінами.

Не менш цікавими будуть майстер-класи від стиліста Валентина Ломова, зокрема, процес створення декількох вишуканих вечірніх образів та сучасних експрес-укладок. У програмі також авторське шоу феєричних зачісок відомого перукаря Adriana Popescu з Румунії, яке завоювало всю Європу. А також модний показ дизайнера Viki Mindak Designer, кожна колекція якої складається з надзвичайно ніжних та сміливих образів для нареченої.

Офіційна сторінка заходу: http://royal-beauty.info

Іnstagram: https://www.instagram.com/royal_beauty.info

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *