На Закарпатті зберігається тенденція зростання надходжень до місцевих бюджетів

Місцеві скарбниці Закарпатської області протягом чотирьох місяців 2015 року отримали понад 487 мільйонів гривень податкових надходжень. Таким чином, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, місцеві бюджети отримали в казну на 90,4 мільйона гривень більше, – повідомляють фахівці координаційно-моніторингового управління ГУ ДФС у Закарпатській області.

Тенденцію до збільшення надходжень місцевих бюджетів в Закарпатській області в частині податкових платежів фіксують уже кілька років поспіль.

В координаційно-моніторинговому управлінні зазначають, що такому стабільному і ритмічному забезпеченню коштами місцевих бюджетів завдячуємо, насамперед, працюючим закарпатцям та сумлінним роботодавцям, котрі протягом січня-квітня 2015 року сплатили майже 266,5 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб. Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів приніс бюджетам сіл, селищ та міст Закарпаття 78,3 мільйони гривень. Окрім того, підприємці – спрощенці поповнили бюджет майже 64 мільйонами гривень єдиного податку.

Відділ комунікацій Головного управління

ДФС у Закарпатській області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *