На Закарпатті затримали браконьєрів

У селі Довге та Бронька працівники Іршавського райвідділу міліції затримали рибалок, які займались незаконним виловом риби у річці Боржава.

риба

Про факти браконьєрства до Іршавського райвідділу повідомили представники держрибохорони.

На місце події виїхали правоохоронці, які в с. Імстичево затримали мешканців м. Іршава, а саме: 50-річного чоловіка, його 28-річного сина та 38 – річного родича, які поїхали до річки Боржава ловити рибу. Однак, порибалити не вдалось, сітку-плутанку було вилучено правоохоронцями.

Наступного дня факт браконьєрства виявлено між селами Довге та Бронька, де 43-річний мешканець с. Бронька знаходячись на річці Боржава за допомогою сітки-плутанки виловив 13 рибин. Знаряддя риболовлі правоохоронці вилучили.

 

Працівники міліції та працівники держрибохорони щороку попереджають громадян про неприпустимість вилову риби незаконними засобами, однак кількість порушників не змінюється. Нагадуємо, що згідно ст. 249 Кримінального кодексу України (Незаконне заняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) і стаття 250 Кримінального кодексу України (Проведення вибухових робіт з порушенням правил охорони рибних запасів) передбачають покарання аж до позбавлення волі на строк до трьох років. Стаття 85 Кодексу України про адміністративне правопорушення (Порушення правил використання об’єктів тваринного світу) передбачена відповідальність у вигляді штрафу і вилучення знаряддя риболовлі й усього незаконного вилову.

 

Інформація Іршавського РВ УМВС

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *