На Закарпатті затримали адміністратора антиукраїнських веб-ресурсів

СБУНа Закарпатті Служба безпеки України викрила адміністратора веб-ресурсів, який розміщував антиукраїнські матеріли та інформацію про підтримку терористичних угруповань “ДНР/ЛНР”. Про це повідомили в прес-службі СБУ.

Під час обшуку співробітники УСБУ в Закарпатській області вилучили комп’ютерну техніку, яку зловмисник використовував для розміщення антиукраїнських матеріалів.

Розпочато досудове розслідування за ч.2 ст.109 (публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу) Кримінального кодексу України.

УНН


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

1 Comment

 1. Про все по порядку:
  Звинувачення грунтуються (хоча за п”ять днів навіть не пред”явлено підозри) на нібито причетність т.зв. “адміна” до сторінки в соціальній мережі http://vk.com/id298082290 (Илья Ангелов), яка скоріш за все і була створена співробітниками
  ((( для отримання ухвали суду на доступ до помешкання, конфіскації техніки та !!!грошових коштів!!! (т.зв. “адмін” є достатньо фінансово успішною людиною і багатодітним батьком). До слова і поваги суддя дав дозвіл лише на техніку і не
  залишив дітей голодувати.
  Далі співробітники з порушеннями процедури провели обшук і вилучили всю компьютерну техніку родини, а також з арендованих приміщень, навіть дитячі пристрої і телефони.
  Загальне враження, що справа “зшита білими нитками”, що покаже подальше розслідування, звичайно, якщо це розслідування буде не упередженним, не заангажованим та об”єктивним.
  Варіантів може бути багато. Це і “галочка” для нового керівництва СБУ в Закарпатській обл. і “грошовий разводняк” і зведення особистих рахунків.
  До речі не знаю хто там сидить у пресс службі але за п”ять днів ще навіть не висунуто підозру. Можна говорити що родину та підприємців пограбували “в законі”, та робити обшуки у кожного лише за підозрою у спілкування в соціальних мережах.
  Ще щось розкажуть допишу.
  p.s. Прошу тих хто юридично обізнаний відповісти: А мене за цей пост і за те що я заглянув в “Контакті”, а ще назвав Яйцюка”Кулявлоб” не загребуть?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.