На Закарпатті засудили “збройного” контрабандиста зі Словаччини

зброяВступив у законну дію вирок Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області стосовно іноземця, який намагався незаконно ввезти в Україну зі Словаччини вогнепальну зброю та боєприпаси до неї.

У березні ц.р. на території митного посту «Ужгород» під час проведення митного догляду автомобіля, за кермом якого був 44-річний житель Словаччини, уродженець Мукачева, правоохоронці виявили та вилучили загорнуті у тканину і пакет зброю та бойові набої.

Експерти підтвердили, що вилучені предмети – це вогнепальна зброя та боєприпаси, призначені для стрільби із карабінів, гвинтівок, мисливських рушниць.

Іноземець не мав жодних дозвільних документів на переміщення вогнепальної зброї та боєприпасів через митний кордон України.

У травні ц.р. громадянину Словаччини слідчі Управління СБ України в Закарпатській області оголосили підозру у вчинені злочинів, передбачених ч.1 ст.201 (незаконне переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю зброї та боєприпасів) та ч.1 ст.263 (незаконне носіння та зберігання вогнепальної зброї та бойових припасів).

Суд визнав правопорушника винним та призначив йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з випробувальним терміном 3 роки та з конфіскацією предметів контрабанди – вогнепальної зброї та боєприпасів, які за рішенням суду підлягають знищенню.

Прес-центр СБ України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.