На Закарпатті засудили до п’яти з половиною років ув’язнення посадовця ДСНС, звинуваченого у хабарництві

На Закарпатті засудили до п’яти з половиною років ув’язнення посадовця ДСНС, звинуваченого у хабарництві

Процесуальним прокурором прокуратури Закарпатської області доведено вину посадовця управління Державної служби України з надзвичайних ситуації у вчиненні корупційного злочину (ч. 3 ст. 368 КК України).

У ході судового розгляду справи доведено, що обвинувачений, перебуваючи у статусі виконувача обов’язків заступника начальника управління, використовуючи службове становище, вимагав та отримав 21 тис грн від керівника місцевого підприємства за погодження дозвільних документів.

Не дивлячись на невизнання обвинуваченим своєї вини та заперечення сторони захисту, на підставі наданих доказів, суддя Ужгородського міськрайонного суду погодився із доводами прокурора прокуратури Закарпатської області та визнав обвинуваченого винним у інкримінованому злочині.

Відповідно до проголошеного вироку, уже колишньому посадовцю ДСНС в Закарпатській області призначено покарання у вигляді 5 років та 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах та посади, пов’язані із в виконанням функцій представника влади на 3 роки та конфіскацією всього належного йому майна.

Наразі очікується на вступ вироку у законну силу.

Пресслужба прокуратури Закарпатської області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *