Doc.ua запис до лікаря

На Закарпатті заснували етно-фестиваль «заСІЧ»

На Закарпатті заснували етно-фестиваль «заСІЧ»

січовики17 серпня 2014 року сформувався оргкомітет першого на Закарпатті етно-фестивалю з відзначення появи першого легіону Січових Стрільців. Головною метою фестивалю буде збір коштів на потреби учасників АТО.

Фестиваль є, фактично,  ініціативою кількох громадських організацій, таких, як ЗОМГО «Сокіл», ГО «Жіноча Січ ім. Марії Химинець» та ряду громадських активістів за підтримки ЗОО ВО «Свобода». Головною метою є збір коштів на підтримку бійців-учасників АТО.


«Рівно 100 років тому, молоді відважні хлопці прибули на Закарпаття для формування першого батальйону Українських Січових Стрільців. Хто б міг подумати, що сьогодні їх нащадки, такі ж браві та безстрашні юнаки так само проходитимуть вишколи і так само ставатимуть до оборони нашої Землі. Не можливо обійти стороною таку дату, але й не можна не думати про тих, хто сьогодні воює, тому наш захід – це і згадка про січовиків минувшини, і благодійна акція для наших захисників сьогодення», – прокоментувала голова оргкомітету фестивалю «заСІЧ», Василина Наконечна.  Програма та учасники фестивалю будуть опубліковані пізніше.

 

Прес-служба Ужгородської міської організації ВО «Свобода»

— 

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *