На Закарпатті зареєстрували фейкову партію Саакашвілі

На Закарпатті зареєстрували фейкову партію Саакашвілі

В Ужгородському прес-клубі відбулася  прес-конференція керівництва Руху Нових Сил в Закарпатті. Із журналістами зустрілися Ростислав Любка, координатор Руху нових сил в Закарпатті, Олег Франко, члени ради РНС в Закарпатті та Олександр Монько, член ради РНС.

Ростислав Любка розповів, що Рух нових сил – молода партія і наразі проходить реєстрацію на Закарпатті. «Минулого місяця партія прийняла рішення перереєструвати партію з Рух нових сил на Рух нових сил  Михайла Саакашвілі, — каже Ростислав Любка. — Ми подали документи у Міністерство юстиції, але 22 травня отримали відмову при реєстрації у зв’язку з тим, що партія з використанням імені М. Саакашвілі у назві вже була зареєстрована у Мінюсті. Тобто у той самий день зареєстрували Блок Міхеїла Саакашвілі, це раніше була грузинська партія, за один день у Києві зареєстрували таку ж.  Це фейковий блок. Вони знайшли Олега Сушко, який раніше був Дартом Вейдером, дали йому паспорт із М. Саакашвілі. А крім справжнього Саакашвілі, в Україні живе тільки його брат».

За словами Ростислава Любки, 30 травня Рух Нових Сил  Михайла Саакашвілі 30 травня провів з’їзд під будівлею Міністерства юстиції України, вимагаючи скасувати реєстрацію фейкового Блоку Міхеїла Саакашвілі та зареєструвати справжній Рух Нових Сил. Участь в акції взяли близько 600 партійців та прихильників Руху Нових Сил з усіх регіонів України. Учасники тримали партійні прапори та плакат «Міністерство рейдерства», який розмістили поруч зі входом до Мін’юсту.

«Ми виступаємо за те, щоб було скасовано фейкову організацію, це брудні технології, які використовуються, щоб надалі у виборчому процесі забирати голоси виборців. Ми вимагаємо від Мінюсту надати весь пакет документів про рейкову партію, адже для реєстрації треба зібрати 10 тис. голосів. Ми будемо перевіряти кожен підпис. Впевнені, що партія була зареєстрована без отримання цих підписів і також без отримання документів,  які подавалися на реєстрацію»,- додав Ростислав Любка.

Олег Франко зауважив, що не вперше використовують українців у політичних цілях. «Використали таку людину, щоб зробити героя Дарта Вейдера, потім у подібних цілях використали і надали йому ім’я М.Саакашвілі. Це брудна махінація. Ми будемо надалі їздити в київ, проводити мітинги».

За словами закарпатських представників політичної партії Руху Нових Сил, фейкова партія зареєстрована і на Закарпатті, і в Ужгороді, хто її очолює поки невідомо.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *