На Закарпатті закриють два сервісні центри МВС

На Закарпатті закриють два сервісні центри МВС – у Рахові та Берегові. А іспити для отримання водійського посвідчення можна буде отримати лише у трьох центрах області. Такі зміни відбуваються у межах пілотного проекту реорганізації сервісних центрів у трьох західних областях України.

У Сервісні центри МВС в Закарпатській області вважають це покращенням роботи:

“Змінюємось задля покращення якості надання державних послуг громадянам.
☝️У зв’язку з об’єднанням регіональних сервісних центрів ГСЦ МВС в Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях в один підрозділ, з 24 жовтня набувають чинності ряд змін в частині оптимізації мережі сервісних центрів МВС.
В Закарпатській області сервісні центри МВС розпочнуть роботу у форматі екзаменаційних хабів – тут будуть створені усі належні умови для забезпечення прозорості іспитів та зручності громадян. В екзаменаційних класах встановлять перехресні камери з записом звуку, без сліпих зон, а для практичного іспиту в кожному підрозділі будуть доступні по три легкових автомобілі 🚗
При цьому буде запроваджено можливість реєстрації онлайн для складання практичних іспитів із правом вибору авто – територіального сервісного центру МВС чи автошколи.
З метою оптимізації мережі сервісних центрів МВС та економії бюджетних коштів, підрозділи, які не користуються попитом будуть закриті. Водночас у найближчих сервісних центрах МВС буде збільшено кількість адміністраторів для забезпечення якості надання адміністративних послуг”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *