Letyshops

На Закарпатті за фактами ухилення від мобілізації розпочато 16 кримінальних проваджень

солдатиПрокуратура вживає усіх передбачених законом заходів, аби Закон «Про часткову мобілізацію» було виконано.

У всіх областях України оголошена третя хвиля часткової мобілізації. Вона проводиться згідно з діючим законодавством, в тому числі і відповідно до Закону № 1595-VII «Про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію».

Як відомо, військовозобов’язані, яким надійшла повістка військового комісаріату про прибуття для призову на збори, зобов’язані прибути в пункт і у строк, зазначений в повістці. За призваними на збори та резервістами зберігаються місце роботи, посада і середня заробітна плата на підприємстві чи в організації, незалежно від форми власності.

Захищати країну – наш обов’язок. Прокурор Закарпатської області наголошував на тому, що за ухилення від призову за мобілізацією в ст. 336 Кримінального кодексу України прописана відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Проте, в Закарпатській області вже зареєстровано 16 кримінальних проваджень на вказаною статтею Кримінального кодексу України.

Особи, призвані до лав Збройних сил України, ухиляються від мобілізації. Дехто навіть отримавши повістки та пройшовши відповідну медичну комісію, не з`являються у призначений час у районні комісаріати і як наслідок – стосовно них відкриті кримінальні провадження. Найбільше їх зареєстровано Мукачівським МВ УМВС в Закарпатській області за ним іде Берегівський і Тячівські райони.

Нагадаємо, що про будь-які порушення під час мобілізації слід негайно повідомляти правоохоронців: якщо закарпатцям відомо про порушення з боку посадовців, військових чи інших осіб, при виникненні будь-яких незрозумілих ситуацій пов`язаних із мобілізаційними процесами – слід негайно телефонувати до правоохоронних органів, зокрема і прокуратури за тел. (0312) 63-04-64 – цілодобово.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *