На Закарпатті з пострілами затримували водолаза-контрабандиста

На Закарпатті з пострілами затримували водолаза-контрабандиста

Чергову спробу незаконного переміщення через держкордон викрили прикордонники Мукачівського загону спільно із своїми європейськими колегами.

Під час моніторингу ділянки відповідальності прикордонники відділу «Велика Паладь» спостерігали рух групи невідомих осіб, які намагались переправити до сусідньої Угорщини тютюнові вироби. Інформацію про здійснення протиправної діяльності у прикордонні було надано угорським прикордонникам. У результаті подальших спільних оперативно-розшукових заходів прикордонники затримали одного українця та 8 пакунків тютюнових виробів.

Наразі виявлені сигарети та правопорушника доставлено до прикордонного підрозділу.

Крім того, сьогодні вранці прикордонний наряд відділу «Ділове» виявив рух двох невідомих осіб з пакунками через річку Тиса в бік українсько-румунського кордону.

Миттєво були розпочаті пошукові заходи. Група реагування висунулася на місце події. Також поінформовано суміжну сторону. Як результат, на цьому напрямку поблизу лінії держрубежу прикордонниками затримано чоловіка у гідрокостюмі без документів, зі слів, громадянин України. При затриманні порушника складом наряду було здійснено чотири попереджувальних постріли з пристрою для відстрілу гумових куль.

Також, надійшла інформація від румунських колег, що ними за результатами перевірки осіб можливо причетних до протиправної діяльності чи товарів не виявлено.

Для з’ясування всіх обставин правопорушення, а також складання адмінпротоколів затриманого доставлено до прикордонного підрозділу, інформує прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.