На Закарпатті з пострілами затримали велику партію контрабандних сигарет (ВІДЕО)

На Закарпатті співробітники Держприкордонслужби спільно з СБУ в рамках спецоперації «Кордон-2016» викрили канал переміщення контрабандних тютюнових виробів в Угорщину.

Встановити місце, де порушники планували здійснити переміщення сигарет, вдалося у ході проведення копіткої роботи, яка передувала цьому. Міжвідомча група, до складу якої увійшли прикордонники Мукачівського загону, мобільних резервів, що прибули на посилення, та співробітники СБУ реалізовуючи отримані дані влаштували контрабандистам засідку.

Очікувати довелося чимало. Зважаючи, що ділянка кордону в Закарпатській області прикрита додатковими мобільними групами прикордонників порушники ведуть себе досить обачливо. Перед здійсненням оборудки вони всіляко намагаються викрити місце знаходження прикордонних нарядів.

В момент коли група контрабандистів саме підходила зі своє ношею до кордону прикордонники викрили себе. Не очікуючи зустрічі з правоохоронцями ділки покидали пакунки та вдалися до втечі. Аби їх зупинити довелося здійснити попереджувальні постріли вгору. У результаті двоє втікачів були затримані. При собі у одного з них прикордонники виявили радіостанцію.

Загалом в Угорщину переносили більше 25 ящиків з куривом.

В даний час триває пошук інших втікачів та встановлюються всі деталі правопорушення.

цигарки цигарки2 цигарки3


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.