На Закарпатті виявили канал збуту наркотиків

Нещодавно співробітники сектору боротьби із незаконним обігом наркотиків Берегівського районного відділу внутрішніх справ, зокрема начальник — підполковник міліції Володимир Сливка та оперативний уповноважений того ж сектору Андрій Локовці сумісно із співробітниками сектору карного розшуку на території ввіреного району, в результаті проведення оперативної комбінації, викрили канал збуту синтетичних наркотиків.

наркот

Отже, одного дня, наприкінці робочого часу, до Берегівського районного відділу міліції надійшов рапорт оперативного працівника Андрія Локовці про те, що 43-річний берегівчанин Йосип, у своєму помешканні, збув 35-річному громадянину Карлу наркотичну речовину — «метамфетамін» в кількості 0.5 грам. На місце скоєння тяжкого злочину негайно вирушила оперативна-слідча група із числа досвідчених працівників районного відділу міліції. У ході проведення слідчих дій, а саме проведення огляду недешевого автомобілю марки «Мерседес-Бенц», слідчим Берегівської міліції було виявлено та вилучено, у власника іномарки Карла, із лівої кишені штанів обрізаний одноразовий пластиковий шприц, одна сторона якого була запаяна, та у середині знаходилася порошкоподібна кристалічна речовина блідо — жовтуватого відтінку, зовні схожа на психотропну речовину «метамфетамін». Новий власник наркотичної речовини пояснив, що придбав «порошок» у вищезгаданого громадянина Йосипа для власних потреб. Дана наркотична речовина правоохоронцями вилучена та направлена до наукового – дослідного експертно – криміналістичного центру при Управлінні Міністерства внутрішніх справ України в Закарпатській області для проведення досліджень та експертизи, а транспортний засіб доставлено на штрафний майданчик районного відділу міліції.

В подальшому, співробітники оперативних підрозділів Берегівського районного відділу, під керуванням в.о начальника слідчого відділення майора міліції Володимира Сакалоша та старшого слідчого Берегівського РВ капітана Наталії Микуланинець провели санкціонований обшук у помешканні громадянина Йосипа, під час якого у будівлі літньої кухні виявлено та, відповідно вилучено, ще п’ять обрізаних одноразових пластикових шприців, запаяною однією з сторін, в середині яких знаходилася порошкоподібна кристалічна речовина блідо — жовтуватого відтінку, зовні схожа на психотропну речовину «метамфетамін». Необхідно зазначити, що правоохоронці навідалися до наркозбутчика як раз у момент фасування зілля по саморобним пластиковим резервуарам.

Стосовно 43-річного бергівчанина розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.2 статті 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання або збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).
Керівник Берегівських правоохоронців полковник міліції Олександр Яцканич заявив, що збут наркотичних речовин являється одним із тяжких та небезпечних для суспільства злочинів, і відповідно до кримінального кодексу карається позбавленням волі від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.

Віталій Михайлов Берегівський РВ УМВС

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *