На Закарпатті вшанують пам’ять репресованих українців

На Закарпатті вшанують пам’ять репресованих українців

У суботу, 20 травня, напередодні Дня вшанування пам’яті жертв політичних репресій, в Ужгороді відбудеться покладання квітів до пам’ятника жертвам політичних репресій.
У заході, який відбудеться у сквері Небесної Сотні на вулиці Ракоці, візьмуть участь керівники краю, обласного центру, члени Закарпатської обласної організації «Всеукраїнського товариства політичних в’язнів та репресованих», а також громадськість.
Початок дійства о 13.00.
Щороку у третю неділю травня в Україні відзначають День пам’яті жертв політичних репресій. Цей день був започаткований Указом Президента України у 2007 році задля гідного вшанування гіркої долі репресованих, привернення уваги суспільства до трагічних сторінок в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології. А також  заради відродження національної пам’яті та утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства.
У День вшанування пам’яті жертв політичних репресій  буде обмежено розважальні заходи, на будинках та спорудах приспустять  Державний Прапор України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.