Categories Новини

  На Закарпатті відпочиватимуть діти з Луганщини

Закарпаття, як рекреаційний край, запропонувало потерпілій від неоголошеної війни Луганщині особливу допомогу – область прийме дітей, яким потрібні оздоровлення і відпочинок.
До голови Закарпатської ОДА Василя Губаля з офіційним листом звернувся очільник Луганської ОДА Геннадій Москаль, в якому йшлося про сприяння в організації новорічно-різдвяних канікул дітям (віком від 10 до 15 років) із зони АТО, з метою відпочинку та ознайомлення з історією та традиціями Закарпаття.
Керівник Закарпаття Василь Губаль видав відповідне розпорядження від «Про проведення зльоту представників учнівського самоврядування», яким департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА доручено забезпечити відповідні заходи. Зокрема, з 3 по 9 січня 2015 року – провести зліт для представників учнівського самоврядування Закарпатської та Луганської областей під час зимових канікул 2014/2015 навчального року. Передбачено профінансувати видатки, пов’язані із проведенням учнівського зльоту, у сумі 50400 грн. за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті для реалізації Програми розвитку освіти Закарпаття на 2013 – 2022 роки.
У листі-відповіді Василя Губаля до голови Луганської ОДА Геннадія Москаля йдеться про те, що відпочиваючим буде створено належні умови для проживання, харчування та змістовного дозвілля в одному з готельних комплексів Воловецького району Закарпатської області.
Перспективи допомоги Луганщині іншого характеру обговорюються, пропозиції від Закарпатської ОДА надані й Адміністрації Президента.
Прес-служба Закарпатської ОДА

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *