Рух автотранспорту на трасі Київ-Чоп відновлено. Обидва перевали Абранський та Воловецький проздні. Деякі водії через снігові замети провели ніч на дорозі. Повідомляє журналіст Ростислав Бегеш
На відео: водій-далекобійник Іван Прокоп.
https://www.facebook.com/rostyslav.behesh/videos/1665381686838921/
https://www.facebook.com/rostyslav.behesh/videos/1665411033502653/

