На Закарпатті відновлено роботу антирейдерського агроштабу

На Закарпатті відновлено роботу антирейдерського агроштабу

Кабінет Міністрів відновив роботу антирейдерських аграрних штабів для недопущення зриву посівної кампанії.

На Закарпатті штаб діятиме в рамках роботи регіональної Міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств, яка була створена розпорядженням голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 23 лютого 2018 за №110 з метою сприяння забезпеченню координації дій органів державної влади з питань захисту прав інвесторів, посилення протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств, порушення земельного законодавства та забезпечення вдосконалення механізму врегулювання у дані сфері.

Міжвідомчу регіональну комісію очолив голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль. До складу цієї комісії також увійшли представники правоохоронних та контролюючих органів, юстиції, структурних підрозділів адміністрації, представники громадських організацій та фермерських господарств.

За словами заступника Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олени Сукманової, агроштаби стали унікальним майданчиком, де представники різних органів влади дійсно вирішували проблеми, а не «відфутболювали» людину від одного відомства до іншого. Олена Сукманова також зазначила, що аграрні асоціації – Всеукраїнська аграрна рада та Аграрний союз України – минулого року заявили, що під час роботи агроштабів вони зафіксували зменшення кількості спроб рейдерських захоплень. «Нещодавно вони звернулися до Уряду з проханням відновити роботу аграрних штабів, бо після припинення їх роботи збільшилася кількість рейдерських атак», – зазначила заступник Міністра юстиції.

У рамках роботи агроштабів Мін‘юст продовжуватиме правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!». Так, Головним територіальним управлінням юстиції у Закарпатській області затверджено Графік роботи «Мобільних точок доступу до безоплатної правової допомоги» в населених пунктах Закарпатської області у травні – червні 2018 року та виїздів членів регіональної міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств, з яким можна ознайомитись на офіційному сайті Закарпатської юстиції.

Прес-служба Головного територіального управління юстиції
у Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.