На Закарпатті відкрито три нові прикордонні підрозділи Мукачівського загону

прикордонники-відкриттяЗ метою збільшення щільності охорони державного кордону та з урахуванням змін в обстановці на ділянці Мукачівського прикордонного загону учора на базі відділень інспекторів прикордонної служби «Бодалове», «Велика Паладь» та «Великий Бичків» було відкрито нові однойменні відділи прикордонної служби. Вони охоронятимуть державний кордон України з Угорщиною та Румунією.

Заходи розпочалися із вшанування хвилиною мовчання героїв, які загинули під час виконання бойових завдань по охороні державного кордону України. Серед них є і прикордонники, що проходили службу в Мукачівському загоні, зокрема майор Артем Коханий, солдат Вільгельм Штольцель, старший прапорщик Вадим Турченко.

Гості прикордонних підрозділів мали можливість оглянути відремонтовані будівлі, новостворені робочі місця для прикордонників та ознайомитися з сучасними технічними засобами, що використовуються в охороні кордону.

Усі новостворені відділи, які сьогодні було відкрито на ділянці Мукачівського прикордонного загону відповідають  сучасним прикордонним стандартам, а їх інфраструктура та технічне забезпечення дозволяє якісно виконувати завдання з охорони державного кордону.

Під час заходів начальник Мукачівського загону полковник Володимир Паршиков зауважив, що відкриття відділу – це особливий ритуал і захисники кордонів Вітчизни завжди з особливим хвилюванням та піднесенням сприймають такі події, закарбовуючи в своїй свідомості, почуття відповідальності за доручену справу.

Держприкордонслужба України

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *