На Закарпатті відключень електроенергії поки що не буде

електроенергія“Закарпаттяобленерго” спростувало інформацію про відімкнення електропостачання в області у рамках так званих “віяльних відключень”. На Закарпатті, за твердженням керівництва обленерго, наразі немає потреби застосовувати графіки аварійних відключень.

Це пов’язано з кількома чинниками.”Найперший – потужні підприємства Закарпатської області самі обмежили власне споживання і дотримуються встановлених лімітів, – прокоментував перший заступник генерального директора-директор з енергозбуту ПАТ “Закарпаттяобленерго” Артем Мартинюк. – Так само важливим є той факт, що населенню області вдається самотужки обмежувати споживання.

Ще один фактор – тепла погода, завдяки чому в населення немає потреби використовувати прилади для електрообігріву на повну потужність”. Закарпаття залишається чи не єдиною областю в Україні, де “віяльних відключень” наразі немає.

Проте відімкнення таки відбуваються, щоправда тільки в межах планових ремонтних робіт. В окремих населених пунктах попереджують про відсутність електроенергії з 9-ї ранку до 17.00. Але ремонтники стараються мінімізувати час своєї роботи, стверджують на підприємстві.

karpatskijobjektiv.com

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *