В Ужгороді проведуть вишкіл з тактичної медицини

мед3Вишкіл заплановано до проведення 19 грудня. Відбудеться захід за спільної ініціативи Ужгородського військового комісаріату, ГО “Громадський конвент” та Товариства сприяння обороні України.

У зв’язку із нестабільною ситуацією в Україні та Європі, існуючою небезпекою, викликами та загрозами національній безпеці України, розуміючи загрози та ризики виникнення військових вторгнень та можливих конфліктів різного типу ведення гібридних бойових дій, від локальних конфліктів до повномасштабної війни, Ужгородський об’єднаний міський військовий комісаріат, Ужгродський Громадський конвент, Товариство сприяння обороні України спільно з представниками патріотично налаштованих українських військових та добровольців розпочинає ряд комплексних заходів, спрямованих на підвищення рівня військово-патріотичного виховання громадян України та організацію навчання всіх бажаючих пройти початкову підготовку виживання в умовах війни.

Перший із таких заходів – це курс з тактичної бойової медицини, який проведуть одні з найкращих спеціалістів з підготовки бійців-рятувальників України представники ГО «Захист Патріотів».

В подальшому на Оріховському загальновійськовому стрільбищі будуть проводитись практичні вогневі вправи (заняття із бойовою стрільбою) зі стрілецької зброї з метою зміцнення обороноздатності Української Держави та створення патріотичних загонів з територіальної оборони м. Ужгороді та Ужгородському районі, м. Чоп у разі введення правового режиму воєнного стану на всій території України або в окремих її місцевостях .

На одноденний інтенсивний курс тактичної медицини, що відбудеться в спортивному залі ЗОШ№6 м.Ужгород, вул. Польова, 22 (поруч пл. Кирила і Мефодія) в суботу 19 грудня 2з 10:00 до 17:00 запрошуються всі бажаючі, які не мають протипоказань щодо занять фізичними вправами. Курс передбачає теоретичну та практичну частину, відпрацювання вправ та навичок. Участь у заходах прийме рота охорони Ужгородського ОМВК.

Реєстрація – за посиланням:

https://docs.google.com/a/zakarpattya.net.ua/forms/d/1KM8wv0ZGJITrkr80A98nWraj91bMY-lAmV77qLqdJ4w/viewform

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *