Categories Новини

На Закарпатті відбудеться весільна виставка

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання з нагоди проведення на Закарпатті першої весільної виставки «Wedding goods». Вона триватиме 21-23 лютого у Мукачеві («Eventum Hall», вул. Автомобілістів, 13).
виставка
Наталія Янцо, керівник агенції «Майстерня свят» та організатор «Весільної виставки» зазначила: «Знаємо, що сьогодні інші події актуальні у країні. Але ми вирішили таки проводити виставку, бо планували її вже упродовж кількох років. На Закарпатті це дещо проблематично, адже немає не тільки відповідного приміщення, виставкової площі, де можна провести якісний захід на європейському рівні, а навіть обладнання для виставки, тому його теж веземо зі Львова, як і багато іншого. Ми плануємо продемонструвати послуги, що стосуються весільної індустрії. Для цього обрали Мукачево, куди зручно приїхати з різних районів. Плануємо від 1000 до 3000 відвідувачів, хочемо охопити усе Закарпаття і навіть Західну Україну».
Виставка пройде рамках проекту «Wedding weeks» (21-28 лютого). Під час весільного тижня відбудеться і Школа наречених (24 лютого), а 25 лютого триватиме серія майстер-класів для професіоналів, для чого запрошують спеціалістів з усієї України. Йтиметься про нові тенденції, сучасні підходи тощо.
Також запланований платний курс для здобуття професії весільного координатора (26-28 лютого). 28 лютого – заключна вечірка, на якій розіграють чимало призів, теж пов’язаних із весільною індустрією.
Крім того, протягом 3 днів виставки теж можна отримати цінні призи від відомих на Закарпатті фахівців – наприклад, Валентина Штефаньо (розігруватиметься цілий весільний набір на 100-120 осіб із солодощів та весільного торта), а фотографи і відеооператори розігруватимуть у якості лотереї безкоштовну зйомку. На виставці триватиме і шоу-програма із виконавцями, фокусниками, на закриття планують файєр-шоу.
Кожна наречена, яка завітає на виставку, обов’язково отримає подарунок від «Майстерні свят». Вхід на виставку зазвичай платний, але оскільки на Закарпатті це вперше, то наразі він – безкоштовний.
«Не всі розуміють суть такого заходу, але ми прагнемо, щоб якість весільних послуг на Закарпатті зростала, тому й організовуємо професійну виставку. Важко довести до людей, що цей захід не є прибутковим. Це більш іміджевий проект, у якому учасники ринку зможуть себе презентувати», – додала Наталія Янцо.
«Приємно, що долучається чимало потенційних наречених, які хочуть відвідати виставку. У час соціальних мереж це особливо важливо, адже йдеться про можливість живого спілкування між собою, з професіоналами весільного ринку тощо. Також хорошою нагодою стане можливість побачити шоу-програму, яку можна організувати і на власному весіллі», – зауважила Софія Мартинюк, координатор виставки. Безпосередньо під час події можна буде зробити собі зачіску чи макіяж, щоб дізнатися можливості того чи іншого фахівця.

На виставці «Wedding Goods» свої експонати представлять весільні агенції, ведучі, фотографи, відео-оператори, декоратори, флористи, кондитери, перукарі, візажисти, салони краси, туристичні агенції, ресторани, транспортні компанії, піротехнічні компанії, інформаційні партнери та інші.
Відвідавши виставку Wedding Goods, гості матимуть можливість:
отримати максимум інформації та познайомитися ближче з -весільними організаторами, флористами, декораторами, -фотографами, відео-операторами та іншими, цікавими Вам, професіоналами;
-дізнатися про весільні тенденції та тренди 2014 року;
-скуштувати солодощі від найкращих кондитерів;
-приміряти весільні сукні від найкращих дизайнерів та весільних салонів;
-замовити послуги безпосередньо на місці;
-відвідати безкоштовні майстер-класи;
-отримати безцінні поради від професіоналів;
-насолодитися грандіозною шоу-програмою протягом трьох днів;
взяти учать в розіграші призів.
Виставка Wedding Goods дасть всім гостям можливість чітко визначитись з тим, що їм потрібно для організації ідеального весілля, – обіцяють організатори.
Також всі бажаючі можуть відвідати й інші заходи, які будуть проходити в рамках «Wedding Week»:
-24.02 – школа для наречених;
-25.02 – серія майстер-класів для професіоналів;
-26-28.02 – навчальний курс «весільний координатор».

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *