На Закарпатті в горах захворіли 15 дітей з Дніпра

лікарня-дітиУ Рахівському районі (Закарпатська область) під час туристичного сходження в гори захворіла група дітей, яка приїхала на відпочинок у Карпати з Дніпра.

39 школярів підліткового віку в супроводі дорослих учора (13.07) приїхали поїздом із Дніпра в Івано-Франківськ, після чого здійснили піший перехід на територію Закарпаття й зупинилися на ночівлю в наметах між горами Переспіл та Стара біля с.Білин Рахівського району. Перед ночівлею діти вечеряли продуктами, купленими напередодні в Івано-Франківську на ринку. Над ранок четверга (14.07) сімом із них стало погано – виникла блювота, розлади шлунку.

Вихователі зв’язалися з працівниками Рахівського відділу державної служби з надзвичайних ситуацій і попросили допомоги. Поки рятувальники прибули на місце, погано стало вже 15 дітям віком від 11 до 13 років. Станом на 10.15 дітей транспортують у Рахівську районну лікарню. Інша група школярів, у якої немає проблем зі здоров’ям, своїм ходом у супроводі вихователів вирушила до с.Кваси.

– Лікарі Рахівської лікарні готові до прийому й надання всієї необхідної допомоги дітям, у яких, за попередніми даними, розлади здоров’я пов’язані з вживанням неякісної їжі, – зазначає керівник області Геннадій Москаль. – Ситуація знаходиться під контролем місцевої влади, рятувальників і медичних служб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.