На Закарпатті українські військові разом з європейськими послами знову підкорять Говерлу

Вже найближчими днями на Закарпатті відбудеться 5-й міжнародний Союзницький саміт «Загартовані війною».

Отже, у селищі Ясіня Рахівського району зустрінуться представники посольств Ірландії, Естонії, громадські діячі та волонтери з Угорщини і Литви з українськими військовослужбовцями — представниками оперативних командувань Збройних Сил України. Після чого разом здійснять союзницький похід на найвищу вершину Українських Карпат — гору Говерлу.

Вперше до заходу долучаться представники кримсько-татарського народу.

— Зважаючи на складну ситуацію в нашій державі та важкі бої на сході України, наші захисники все ж знайшли час, аби відлучитись на кілька днів від бойових завдань та зустрітись з європейськими високопосадовцями, — повідомив організатор заходу полковник Микола Журавльов. — Ідею Союзницького саміту ініціювало Посольство Ірландії в Україні. Її підтримали і на найвищому рівні нашої держави — в Офісі Президента України.

Оскільки до широкомасштабного вторгнення росіян в Україну подібні заходи відбувалися на теренах Ясінянської громади регулярно, тож такий міжнародний захід вирішили провести тут знову — з подальшим сходженням на Говерлу. І саме захід під назвою «Загартовані війною» вже став таким собі символом співдружності європейських країн з Україною. У ньому, як і раніше, візьмуть участь ветерани російсько-української війни, військовослужбовці різних родів та видів Збройних Сил України, військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка та інших підрозділів Сил оборони України.

Співорганізаторами заходу є Ясінянська селищна Рада (голова Андрій Делятинчук), Всеукраїнська військова організація “Спас-23” (голова Володимир Волков, рекреаційний комплекс “Термальні води Косино” (власник Олексій Іванчо), Закарпатське крайове товариство “Просвіта” (голова Павло Федака)

Щира подяка підприємцю Дмитру Андріюку за надану допомогу для Союзницького заходу.

 

За інформацією Віктора АНУФРІЄВА спеціально для АрміяInform

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *