На Закарпатті учасники міжнародного заходу «Союзницька міць” відкрили знак співдружності Україна − ЄС

На Закарпатті учасники міжнародного заходу «Союзницька міць” відкрили знак співдружності Україна − ЄС

В День Конституції України учасники міжнародного заходу «Союзницька міць. Карпати кличуть та об’єднують», що пройшов на  Закарапатті, урочисто відкрили знак співдружності Україна − Європейський Союз на будинку Ясінянської об’єднаної територіальної громади.

У заході взяли участь військовослужбовці Збройних Сил України та НАТО, представники Директорату інформаційної політики у сфері оборони та стратегічних комунікацій Міноборони України, а також керівництво територіальної громади.

− Цей український тризуб із прапорами  нашої держави та Європейського Союзу є ознакою того, що наша територіальна громада, Закарпаття та Україна в цілому поважають європейські цінності, − зазначив голова Ясінянської територіально громади Андрій Делятинчук. – Ми сподіємося, що європейські партнери всіляко підтримуватимуть і сприятимуть розвитку нашої громади та України загалом.

Також учасники союзницького походу помолились в одній з найстаріших гуцульських історичних пам’яток  − Струківській церкві, котра занесена до спадщини ЮНЕСКО. Крім того, військові поклали квіти до Меморіалу Героям Небесної сотні.

− Ніхто і ніщо не забуте, героїчні подвиги захисників української державності  ми маємо пам’ятати завжди, − звернулася до присутніх дружина загиблого під час Революції Гідності Героя України Вікторія Опанасюк. – Сьогодні в День Конституції України символічно та правильно, що ми тут зібрались та віддали шану борцям за Незалежність України.

Нагадаємо, що учасники союзницького походу вчора підкорили одну з найвищих вершин Українських Карпат – гору Петрос, висотою 2020 метрів.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *