На Закарпатті суд наклав арешт на масштабну партію тютюнових виробів, серед яких – продукція російського походження

На Закарпатті суд наклав арешт на масштабну партію тютюнових виробів, серед яких – продукція російського походження

За клопотанням прокурора Мукачівської окружної прокуратури суд наклав арешт на масштабну партію тютюнових виробів, серед яких – продукція російського походження.

Минулого тижня прокурори спільно з оперативниками Управління СБУ в Закарпатській області провели санкціонований обшук в одному з закладів Мукачева у зв’язку з наявними даними про здійснення там продажу тютюнових виробів, заборонених до вільного обігу в Україні. Йдеться про товари без марок акцизного податку: тютюн для кальяну, близько 8 тисяч упаковок якого вилучено, понад три сотні електронних сигарет з тютюново-курильними сумішами. Водночас знайдено та вилучено тютюн для кальяну з марками акцизного податку російської федерації у кількості більше 340 шт.

За попередніми підрахунками, загальна вартість вилучених з обігу незаконних підакцизних виробів складає орієнтовно 3 млн грн. Крім того, накладено арешт на комп’ютерну техніку, виявлені чорнові записи та грошові кошти.

У кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), триває досудове розслідування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *