На Закарпатті створено народний комітет підтримки Юлії Тимошенко

Заради майбутнього нашої держави зібралися поважні люди Закарпаття – знані літератори, науковці, митці, підприємці й звичайні виборці, – усі, хто бачить незламну Юлію Тимошенко майбутнім Президентом України. Вони об’єдналися в народний комітет її підтримки. На першому організаційному засіданні йшла мова про нелегкий і відповідальний вибір цілого народу.
Як зазначив відомий закарпатський письменник Юрій Шип, нині потрібен національний лідер, який володіє винятковими особистими рисами, а саме – сталевою волею, готовністю на самопожертву, здатністю брати на себе відповідальність і приймати рішення, безкомпромісністю до ворогів України. З-поміж нинішніх політиків таким набором вимог відповідає тільки Юлія Тимошенко, яка підтвердила свою готовність очолити боротьбу за волю України своєю незламністю в умовах кримінальної окупації режиму Януковича.
Підприємець, депутат Андрій Баганич підкреслив, що Юлія Тимошенко впродовж останніх трьох років стала символом боротьби проти деспотизму для усього людства. Тепер уже Україну знають не за іменами боксерів Кличків чи футболіста Шевченка, а за іменем політв’язня Тимошенко. Бо саме її ім’я не сходило протягом останніх трьох років зі сторінок і екранів по усіх континентах. Бо саме із нею асоціюється у світі сама Україна – горда і волелюбна, жертовна і незламна. Тимошенко ділом доводить, що має чітку політичну й державницьку позицію і здатна навести лад у державі.
На минулих президентських виборах ми, тут присутні, палко закликали голосувати за Тимошенко, але голоси, віддані у західних областях  Україні за Ющенка і «проти всіх», привели до влади Януковича, – нагадав відомий прозаїк Андрій Дурунда. Науковець Володимир Кришеник продовжив: нині із двох найрейтинговіших претендентів на посаду Президента маємо, з одного боку, незламного в’язня казематів бандитського режиму, яка заплатила за визволення від кримінальної окупації власною волею, і, з другого боку, маємо міністра Януковича, який за час роботи в уряді Азарова збільшив свій маєток у два рази і нині у найбіднішій у Європі державі Україні володіє 1,6 мільярда доларів багатства. За темпами особистого збагачення за останні три роки Порошенко займає чи не друге місце після сина Януковича.
Переконливо говорив видавець і публіцист Іван Ребрик: «В умовах війни із Росією Тимошенко створює Народне Ополчення і веде озброєний народ проти фашиста Путіна, а в той же час Порошенко їде до «гаманця» Януковича Фірташа за підтримкою. І це тоді, коли Фірташ перебуває під арештом ФБР США і визнаний Америкою найбільшим злочинцем на планеті, і саме Путін вносить за нього 120 мільйонів доларів застави, щоб замінити його утримання під вартою домашнім арештом. До речі, свій союз із Фірташем, який очолює український, антинародний олігархат, Порошенко не заперечує».
Науковець Олег Лукша наголосив: ми, інтелектуали, які утворили народний комітет підтримки Тимошенко, рішуче відмежуємося від маніпуляцій про єдиний тур і єдиного кандидата, що Небесна сотня загинула на фронті боротьби із олігархатом не для того, щоб до влади прийшов новий олігарх. Відбувається якесь безпрецедентне затемнення суспільної свідомості, і ми, мислячі і освічені люди, вважаємо своїм обов’язком привести земляків до пам’яті.
У багатьох виступах звучало й таке: коли образ Тимошенко був тою іскрою, з якої спалахнуло вогнище народного повстання на Майдані, то Порошенко протягом усього Майдану боровся за те, щоб іти тільки мирним шляхом і називав хлопців-героїв з правого сектору провокаторами. Якби його послухали і пішли за ним цим шляхом, Янукович би залишився при владі ще сто років. Виступаючі закликали усіх мислити тверезо і відповідально, приєднатися до всенародної підтримки незламної Юлії.
Головою народного комітету підтримки кандидата у Президенти Юлії Тимошенко обрано письменника Юрія Шипа.
Надія КУШТАН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *