На Закарпатті структурні підрозділи Нацполіції відмовляються взаємодіяти між собою (документ)

На Закарпатті структурні підрозділи Нацполіції відмовляються взаємодіяти між собою (документ)

Про відсутність взаємодії між структури підрозділами Національної поліції пише на своїй сторінці у мережі Фейсбук мукачівка Олеся Габовда (орфографія і стилістика збережені):

Минулого тижня отримала лист-відповідь від Департаменту Економіки Управління Захисту Економіки в Закарпатській області. в якому вказано, що матеріали перевірки перенаправили до СВ Мукачівського ВП ГУНП в Закарпатській області для внесення відомостей до ЄРДР та проведення досудового розслідування.
Ну, нарешті! подумала я, і пішла сьогодні до нашого відділку… Моїй появі “дужезраділи”… я повідомила, що хочу отримати папірець з вказаним номером ЄРДРу, але… як виявилось СВ Мукачівський відділ поліції проігнорував Департамент Захисту Економіки… точніше, як мені (через кілька годинного мого вимагання видати папірець) сказали …- “Управління Захисту економіки в Закарпатській області” їм “не інстанція, яку вони мають слухати” і т. д. Можу йти у прокуратуру, до суду,якщо мені не подобається і т.д. Чому вони не внесли… Немеш мені вирішив не відповідати, схоже, це таємна інформація.
Поцікавилась, чи правильно я зрозуміла… ну, то ж логічно буде- я маю взяти з собою співпозивачем працівника Департаменту Захисту Економіки і звернутись до суду, ми разом повинні оскаржувати бездіяльність, відмову…, бо виходить так, що Мук. відділ і департаменту відмовляє у внесенні повідомлення до ЄРДР :/ ???
А, да, ще мені сказали, що я просто “піарюсь…”, да, вони не хотять вносити повідомлення, а я “піарюсь”…пообіцяла їх пропіарити… так от пропіарила, я сьогодні Мук. відділ і на гарячій лінії поліції, – зазначила Олеся Габовда.

Такі наслідки реформи поліції в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.