На Закарпатті структурні підрозділи Нацполіції відмовляються взаємодіяти між собою (документ)

Про відсутність взаємодії між структури підрозділами Національної поліції пише на своїй сторінці у мережі Фейсбук мукачівка Олеся Габовда (орфографія і стилістика збережені):

Минулого тижня отримала лист-відповідь від Департаменту Економіки Управління Захисту Економіки в Закарпатській області. в якому вказано, що матеріали перевірки перенаправили до СВ Мукачівського ВП ГУНП в Закарпатській області для внесення відомостей до ЄРДР та проведення досудового розслідування.
Ну, нарешті! подумала я, і пішла сьогодні до нашого відділку… Моїй появі “дужезраділи”… я повідомила, що хочу отримати папірець з вказаним номером ЄРДРу, але… як виявилось СВ Мукачівський відділ поліції проігнорував Департамент Захисту Економіки… точніше, як мені (через кілька годинного мого вимагання видати папірець) сказали …- “Управління Захисту економіки в Закарпатській області” їм “не інстанція, яку вони мають слухати” і т. д. Можу йти у прокуратуру, до суду,якщо мені не подобається і т.д. Чому вони не внесли… Немеш мені вирішив не відповідати, схоже, це таємна інформація.
Поцікавилась, чи правильно я зрозуміла… ну, то ж логічно буде- я маю взяти з собою співпозивачем працівника Департаменту Захисту Економіки і звернутись до суду, ми разом повинні оскаржувати бездіяльність, відмову…, бо виходить так, що Мук. відділ і департаменту відмовляє у внесенні повідомлення до ЄРДР :/ ???
А, да, ще мені сказали, що я просто “піарюсь…”, да, вони не хотять вносити повідомлення, а я “піарюсь”…пообіцяла їх пропіарити… так от пропіарила, я сьогодні Мук. відділ і на гарячій лінії поліції, – зазначила Олеся Габовда.

Такі наслідки реформи поліції в Україні.

Loading...