На Закарпатті стартує ІІтур конкурсу “Кращий державний службовець”

На Закарпатті стартує ІІтур конкурсу “Кращий державний службовець”

  ОДА11 та 12 червня 2013 р. в Закарпатській області  відбудеться ІІ тур конкурсу «Кращий державний службовець» 

Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» – це можливість презентувати себе як кваліфікованого, ерудованого та перспективного працівника.

Конкурс щорічно проводиться серед державних службовців II – VII категорії посад в номінаціях: «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».

У рамках Конкурсу проводиться навчання за Комплексною програмою підвищення кваліфікації державних службовців II-VII категорій посад. Метою навчання державних службовців за Програмою є набуття та удосконалення системи знань і умінь, як основи професійної компетентності, здатності до ефективного вирішення завдань професійної діяльності в умовах модернізації державного управління, реалізації системних реформ, формування громадянського суспільства.

Завершився перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», що проводився протягом березня-квітня 2013 року.

Згідно з планом проведення Конкурсу в органах виконавчої влади у 2013 році для забезпечення проведення І туру було створено 1151 оргкомітет, що на 153 оргкомітети більше, ніж у 2012 році, з них: 360 – в апаратах та структурних підрозділах центральних органів виконавчої влади, інших державних органів; 791 – в місцевих державних адміністраціях.

Загальна кількість учасників І туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» склала 10 521 особу (що на 1324 особи більше, ніж у 2012 році).

Участь у номінаціях взяли: «Кращий керівник» – 3505 державних службовців; «Кращий спеціаліст» – 7016 державних службовців.

В Закарпатській області в І турі взяли участь 263 державних службовців, з них 97 – керівників та 166 спеціалістів.

Проведення ІІ туру конкурсу «Кращий державний службовець» відбуватиметься в області 11 та 12 червня поточного року:

Під час проведення особлива увага зосереджуватиметься на виявленні державних службовців з високим професійним рівнем вирішення складних завдань у сфері державного управління. Завдання включатимуть запитання для співбесіди з питань державного управління та місцевого самоврядування; практичні завдання та тести з питань службової етики та етикету; публічний виступ з актуальних питань суспільно-політичного розвитку країни та реформування державного управління.

Переможці та лауреати Конкурсу нагороджуватимуться дипломами та цінними подарунками.

III тур Конкурсу та його фінальну частину заплановано провести наприкінці вересня 2013 року.

Початок цьогорічного конкурсу вкотре показав, що на державну службу приходять професійно підготовлені громадяни, які професійно та ініціативно виконують службові обов’язки, мають організаторські здібності.

Матеріали прес-служби Нацдержслужби України


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.