На Закарпатті скоро з’явиться новий оператор мобільного зв’язку та Інтернету

P03021756Він позиціонує себе як оператор віртуальної національної мережі мобільного зв’язку та мережі безпроводового широкосмугового доступу до Інтернету на території України, а також широкого спектра додаткових послуг на основі передових інформаційних технологій. Серед основних послуг зазначено голосові та відеодзвінки, SMS та MMS, безпроводовий доступ до Інтернету, міжнародний роумінг.

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ), в середу внесла до реєстру операторів і провайдерів телекомунікацій ТОВ “Фідомобайл”. Про це йдеться в рішенні комісії, повідомляє прес-служба НКРЗІ.

“Фідомобайл” надаватиме послуги доступу до Інтернету з використанням (і без використання) радіочастотного ресурсу в 27 регіонах України (серед них — Закарпаття), йдеться у повідомленні.

Компанію зареєстровано в 2013 р. Вона позиціонує себе як оператор віртуальної національної мережі мобільного зв’язку та мережі безпроводового широкосмугового доступу до Інтернету на території України, а також широкого спектра додаткових послуг на основі передових інформаційних технологій.

“Нині перебуває в процесі отримання необхідних дозвільних документів і ліцензій”, – говориться в повідомленні компанії на сайті.

Серед основних послуг зазначено голосові та відеодзвінки, SMS та MMS, безпроводовий доступ до Інтернету, міжнародний роумінг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.