На Закарпатті СБУ спільно з ОБСЄ провела міжнародний семінар з питань боротьби з тероризмом та організованою злочинністю (ФОТО)

У рамках спільного з ОБСЄ проекту цього тижня в Ужгороді  проходив міжнародний семінар: «Підтримка спроможностей України у боротьбі з тероризмом та організованою злочинністю». У заході взяли участь співробітники обласних Управлінь Служби безпеки України, представники ОБСЄ в Україні, Спеціальної моніторингової місії, Інтерполу, Міжнародного Комітету Червоного  Хреста, спецслужб країн ЄС.

Заступник начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ Олег Гаркуша наголосив, що Україна є форпостом на шляху загрози транскордонної злочинності, яка намагається налагодити постачання наркотиків, зброї, переправлення нелегальних мігрантів до країн-членів ЄС.

Крім обговорення можливостей України у протидії міжнародному тероризму та організованій злочинності, учасники семінару підкреслили, що законодавство у цій сфері потребує  удосконалення. Іноземні партнери поділилися досвідом побудови національних правоохоронних систем.

Особливу увагу учасники семінару приділили  питанню співпраці з громадськістю. Керівники регіональних органів СБУ були одностайними: завдяки діалогові з громадським сектором вдалося попередити сепаратистські прояви в регіонах.

Аби детальніше ознайомитися із міжнародним досвідом протидії тероризму та організованій злочинності, поглибити співробітництво між українськими та іноземними фахівцями, учасники семінару вирушили до Угорщини.

Прес-група УСБУ в Закарпатській області

семінар семінар2

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *