На Закарпатті СБУ провела спеціальні антитерористичні навчання

На Закарпатті СБУ провела спеціальні антитерористичні навчання

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Закарпатській області провела тактико-спеціальні антитерористичні навчання.
Дводенні тренування відбулись у Мукачівському та Берегівському районах в умовах максимально наближених до реальних. У них взяли участь підрозділи СБУ, Збройних Сил України, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Національної поліції, Держспецзв’язку, а також представники органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування.
За легендою навчань, умовні «терористи» прибули на територію регіону для вчинення «диверсій» на військових об’єктах. Завдяки злагодженим та ефективним діям правоохоронців учасники «диверсійно-розвідувальної групи» були затримані. Також було виявлено і знешкоджено макети вибухових пристроїв.
Координаційна група проаналізувала елементи контрдиверсійної роботи і напрацювала пропозиції щодо вдосконалення алгоритму дій підрозділів до виконання завдань за призначенням.

З повагою, пресслужба УСБУ в Закарпатській області

На Закарпатті #СБУ провела спеціальні антитерористичні навчання на військових об’єктах регіонуКоординаційна група…

Опубликовано Управління Служби безпеки України в Закарпатській області Четверг, 20 августа 2020 г.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *