На Закарпатті розпочався Всеукраїнський місячник Червоного Хреста

На Закарпатті розпочався Всеукраїнський місячник Червоного Хреста

Вже багато років поспіль організація “Червоний Хрест” проводить традиційний Всеукраїнський Місяць товариства Червоного Хреста України.

Метою Місяця є привернення уваги суспільства до проблем вразливих категорій населення. Цьогоріч Місяць Червоного Хреста стартував 1-го квітня. Протягом усього квітня представники Червоного Хреста на Закарпатті збиратимуть кошти, одяг, продукти харчування тощо.

За словами організаторів, кошти, які зберуть волонтери цього місяця допоможуть надати адресну матеріальну та натуральну (одяг, продукти тощо) допомогу малозабезпечиним верствам населення.

Відомо, що за минулий рік під час аналогічної акції було зібрано 697 тисяч гривень. Організатори сподіваються, що цього року їм вдасться зібрати ще більше коштів.

“Ми просимо громадян звернутися до нас, долучитися до члегства, віддати одяг, який вам більше не потрібний”, – каже представниця “Червоного Хреста” на Закарпатті Іванна Сабо.

Для збору коштів в області будуть розміщені копілки Червоного Хреста у магазинах та інших громадських місцях.

До слова, організації Червоного Хреста працюють у всіх районах області. Наприклад, на території краю діє притулок товариства Червоного Хреста у Ракошині. У притулку проживають літні люди, котрі залишилися самотніми і потребують догляду. А у Іршаві діє соціальна їдальня Червоного Хреста, де бідні можуть пообідати.

Також по території Закарпаття розміщені так звані “банки одягу” Червоного Хреста, де кожен охочий може залишити власний одяг, який більше не носить для тих, хто потребує.

“Люди тепер активніше віддають свій вживаний одяг, вони розуміють, що ці речі далі потрапляють до людей, які зараз через ті чи інші причини не можуть дозволити собі придбати новий одяг”, – додає Іванна Сабо.

Організатори наголошують, що під час Місяця традиційно буде проводитися масштабна кампанія по залученню до членства у Товаристві.

Щотижня, у середу та п’ятницю, в обласній організації роздають допомогу тим, хто потребує. За словами Іванни Сабо за день працівники організації можуть прийняти понад 20 осіб.

Крім усього, Товариство Червоного Хреста на Закарпатті проводить курси із надання першої медичної допомоги для громадян. Курси проводять сертифіковані тренери з наглядними прикладами.

Інф. та фото zak-kor.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.