На Закарпатті реєстраційний номер облікової картки платника податків отримали 276 іноземців

Протягом дев’яти місяців 2014 року до ГУ Міндоходів у Закарпатській області звернулось 276 іноземних громадян для отримання реєстраційного номеру облікової картки платника податків.
Як свідчить аналіз, серед них 31% – громадяни Російської Федерації, 13% – Угорщини, 7% – Італії. За словами фахівців відомства, звертаються також громадяни таких країн, як Сирія, Бразилія, Болівія тощо.
За відповідний період минулого року до Головного управління звернулось 469 іноземців. З них у 2013 році 42% звернень надійшло від громадян Російської Федерації, 19% – Угорщини, та по 4% – Чехії та Румунії.
Фахівці ГУ Міндоходів у Закарпатській області звертають увагу на те, що іноземці та особи без громадянства подають облікову картку фізичної особи – платника податків до територіальних органів доходів і зборів України. А іноземці та особи без громадянства, які мають посвідку на постійне проживання або посвідку на тимчасове проживання в Україні, можуть реєструватись як платники податків у державних податкових інспекціях у районах, містах, об’єднаних державних податкових інспекціях, що відповідають місцю проживання в Україні, зазначеному в посвідці. Це передбачено пунктом 2 розділу VII Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, затвердженого наказом Міндоходів від 10 грудня 2013 року №779.
Інформаційно-комунікаційний відділ
Головного управління Міндоходів у Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *