На Закарпатті радикали впевнені у перемозі на виборах до Перечинської ОТГ

На Закарпатті радикали впевнені у перемозі на виборах до Перечинської ОТГ

Перемога на виборах 30 квітня у Перечині буде за Радикальною партією, – це стверджує прес служба РПЛ в Закарпатській області.
В цьому також переконане партійне керівництво з Києва. Напередодні в Перечині з активістами-радикалами провела нараду помічник Олега Ляшка, керівник Департаменту партійного будівництва Виконавчого комітету Радикальної партії Тетяна Гринчук. Помічниця Лідера відзначила, що Перечинська команда найпотужніша у Закарпатській області і все завдяки людям, які нещодавно приєдналися до партії.

Об’єднання територіальних громад – безумовно важливий крок на шляху до розвитку місцевого самоврядування і покращення життя у районах. Тому вибори до ОТГ, що відбудуться уже 30 квітня визначать лідерів, які готові взяти на себе відповідальність за громаду і працювати в інтересах простих людей. Саме такими лідерами і є команда Радикальної партії Олега Ляшка у Перечинському районі.

Всі 27 кандидатів у депутати від РПЛ – це сіль землі Перечинщини, люди, які від діда-прадіда живуть тут і своїми руками у поті чола добувають хліб насущний. Люди, які знають, що то таке – жити у Перечинському районі і головне, знають що треба зробити, аби життя стало кращим. Для всіх. Для теперішніх і майбутніх поколінь. Кандидати від радикальної партії – це працівники лісової галузі, вихователь дитячого садочка, перукар, чоботар Євген, який від діда і батька успадкував свою професію і ремонтує взуття, інженер, водій швидкої… Це ті люди, яких ви бачите щодня і які завжди відкриті до ближнього. Бажання змінити прогнившу систему і дати своїм дітям краще життя тут, вдома, а не відправляти їх світ за очі у чужі краї, об’єднало цих людей у радикальну команду. Тому, що лише Радикальна партія на чолі з своїм лідером Олегом Ляшком стоїть на боці простих людей, а не олігархів, які вже 25 років грабують нашу країну.

І це не порожня риторика. Останні події яскраво свідчать про те, що радикальна партія – це партія дій, а не слів. Радикали вже добилися скасування абонплати за користування газовими лічильниками – і це лише перша перемога на шляху до повного звільнення газового ринку від олігархічного впливу. Наступні кроки – це зниження ціни на газ, яка сьогодні завищена мінімум втричі, повернення газорозподільчих мереж у власність держави та звільнення всього керівництва НКРЕКП,  яке працює на владу, а не на українців. Зараз Радикальна партія  активно працює над підвищенням пенсій та мінімальної зарплати людям. За вашої підтримки, це відбудеться вже восени цього року.

Перечинська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка  – це команда, яка змінить на краще наш регіон.  За результатами жеребкування, радикали йдуть під номером 11 у виборчому бюлетені. Впевнені, – це щасливий номер для всіх нас.

Прес служба РПЛ в Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.