На Закарпатті прикордонники не дали вивезти дитину до Італії за підробленим документом

На Закарпатті прикордонники не дали вивезти дитину до Італії за підробленим документом

Учора ввечері в пункті пропуску «Тиса» прикордонники Чопського загону виявили громадянина України, який прямував до Італії із своїм 3-річним сином.

На паспортний контроль чоловік пред’явив доручення від матері видане Генеральним консульством України в Мілані. Втім, під час детального аналізу документа, прикордонники виявили ознаки підроблення цієї згоди.

Українця разом із неповнолітнім хлопчиком та повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 358 КК України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів» передано до Нацполіції.

Державна прикордонна служба України нагадує, якщо ваша дитина виїжджає за кордон без батьків, або у супроводі лише одного з них, під час перетину кордону обов’язково потрібно мати відповідний нотаріально засвідчений дозвіл батьків (іншого з батьків, який не виїжджає з дитиною). Для оформлення такого документа потрібно звернутися до будь-якого українського нотаріуса, або ж, якщо батьки перебувають за кордоном, до консульських установ України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *