На Закарпатті проводять конкурс «Майбутнє країни – у мріях дитини»

дітиУ світі все змінюється, трансформується, реорганізовується, кожна мить, подія та факт вносить свою лепту в цей процес. Колись «Податки очима дітей», потім «Очима дитини про бюджет країни», зараз «Майбутнє країни – у мріях дитини». Всеукраїнський конкурс дитячої творчості, який організовує Державна фіскальна служба покликаний сприяти формуванню економічної грамотності, податкової та митної культури у школярів, зміцненню позитивного іміджу служби.
Минулого року  в конкурсі «Очима дитини про бюджет країни» дітки Закарпатської області представили 500 творчих робіт.
В цьому році, фахівці Головного управління ДФС у Закарпатській області, сподіваються, що закарпатські школярі, яким виповнилося від 9 до 15 років теж активно братимуть участь у творчому змаганні.
Наразі проходить перший етап, який відбувається на районному рівні і проводять його державні податкові інспекції Головного управління ДФС у Закарпатській області. Дітки можуть подавати до податкових інспекцій та відділень до 1 квітня 2015 року свої роботи з податкової та митної тематики у таких напрямках: художні та літературні твори, а також комп’ютерна графіка (анімація).
Нагадуємо, що конкурс проводитиметься у три етапи: перший – районний рівень, другий – обласний та третій – загальнонаціональний.
Відділ комунікацій Головного управління
ДФС у Закарпатській області
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *