На Закарпатті протистоянням еліт можуть скористатися позасистемні політики

Проблема нашої влади полягає в тому, що вона все сприймає через призму підготовки до майбутніх виборів, це не дає можливості зосередитися на керуванні державою без оглядки на рейтинги.
Через 2 місяці після повномасштабного вторгнення ерефії чиновники почали відпрацьовувати сценарії майбутніх політичних перегонів.
До Верховної Ради, які мали відбутися в жовтні 2023, потім виборів Президента України, що припадали на 31 березня 2024 р.
Зараз готуються до всіх виборів разом, у тому числі місцевих.
Чесно кажучи, якщо вибори все ж таки відбудуться гіпотетично восени 2024 року, я дуже не заздрю кандидатам з високих кабінетів.
Ваш рейтинг і здобутки на яких ви піаритеся підуть коту під хвіст, коли в «роботу» включаться позасистемні кандидати, що рватимуть ваш імідж як піраньї.
Війна до нестями загострила відчуття справедливості у людей, вони вже не дуже вірять офіційним повідомленням.
В Закарпатті, наприклад, Балога і К, не виходячи з Синяка, мають можливість запустити на кожному окрузі одразу по декілька «торпед», які потоплять здавалось би непохитні «титаніки» владних кандидатів.
Можете мені заперечити, що палка має два кінці і еліти домовляться.
Можливо і так. Але все може піти і поза розіграним сценарієм. Події на Майдані тому доказом, лідери тодішньої опозиціїї домовились з Януковичем, потисли руки, але ситуація вийшла з під їх контролю…
Телеграм Павла Федаки – https://t.me/P_Fedaka/543

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *