На Закарпатті протягом вихідних сталося біля десятка пожеж

На Закарпатті протягом вихідних сталося біля десятка пожеж

Про таке повідомляють в У ДСНС у Закарпатській області.

27.11.2020 о 21:34 пожежа в надвірній споруді (дроварня) за адресою: Воловецький район, с. Н.Ворота, вул. Тичини. Пожежею пошкоджено та перекриття на площі 2 кв.м та знищено речі домашнього вжитку. Причина пожежі та збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки від державного пожежно-рятувального поста с. Н.Ворота та 11-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Воловець.

28.11.2020 о 09:04 пожежа в прибудові до житлового будинку (котельня) за адресою: В.Березнянський район, с. Жорнава, вул. Центральна. Пожежею пошкоджено перекриття на площі 6 кв.м та частину майна. Причина пожежі та збитки встановлюються. На гасіння залучалась одна одиниця техніки 2-ї державної пожежно-рятувальної частини смт В.Березний.

28.11 о 23:05 надійшло повідомлення про пожежу в лазні в с. Люта Великоберезнянського району. Пожежею пошкоджено перекриття та покрівлю на площі 7 кв.м. Причина пожежі та збитки встановлюються. На гасіння залучалась одна одиниця техніки 2-ї державної пожежно-рятувальної частини смт В.Березний.

29.11.2020 о 01:55 пожежа в надвірній споруді за адресою: м. Виноградів, вул. Чехова. Пожежею знищено перекриття та покрівлю на площі 20 кв.м та 5 куб.м дров. Причина пожежі та збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки 6-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Виноградів.

29.11.2020 о 03:25 пожежа в надвірній споруді за адресою: м. Виноградів, вул. Миру. Пожежею знищено перекриття та покрівлю на площі 8 кв.м та 1 куб.м дров. Причина пожежі та збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки від 6-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Виноградів та державного пожежно-рятувального поста смт Вилок.

29.11.2020 о 06:56 пожежа в житловому будинку за адресою: м. Ужгород, вул. Братів Шерегіїв. Пожежею пошкоджено особисте майно (диван) на площі 2 кв.м. Причина пожежі та збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки від 14-ї та 15-ї державних пожежно-рятувальних частин м. Ужгород. Погашено до прибуття.

29.11.2020 о 07:07 пожежа в надвірній споруді (навіс з дровами) за адресою: Тячівський район, с. Калини, вул. Джона Ленона. Пожежею пошкоджено навіс на площі 18 кв.м та знищено 0,3 куб.м дров. Причина пожежі та збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки від державного пожежно-рятувального поста смт Дубове та місцевої пожежної команди с. Нересниця.

30.11.2020 о 01:37 пожежа в житловому будинку за адресою: Тячівський район, с. Теребля, вул. Травнева. Пожежею пошкоджено стіну на площі 2 кв.м. Причина пожежі та збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки від 8-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Тячів та місцевої пожежної команди с. Чумалево.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *