Речник закарпатського УМВС Олег Подебрій на своїй сторінці у мережі Фейсбук запропонував внести зміни до Закону України “Про вибори депутатів місцевих рад”. Подебрій пропонує ввести у закон норму згідно якої:
Депутатами рад всіх рівнів НЕ можуть бути обрані громадяни України, які НЕ проходили службу в ЗСУ, Національній гвардіі.
Слушна пропозиція, чи не так?

А КУДИ ПОДІНУТЬСЯ БАНДЮГИ 90-х років? ВОНИ ТЕПЕР ВСІ ДЕПУТАТАМИ СТАЛИ, ДВІ СЛОВА НЕ МОЖУТЬ ПОВЯЗАТИ, ТУПІ ДО БЕЗМЕЖНОСТІ!!!