На Закарпатті прокурори шукають свідків і потерпілих від злочинів рф

На Закарпатті прокурори шукають свідків і потерпілих від злочинів рф

Прокурори України об’єднали зусилля і розпочали фіксацію воєнних злочинів, а також злочинів проти людяності, заподіяних унаслідок повномасштабного вторгнення рф на територію нашої держави. Офіс Генерального прокурора, прокурори обласних і окружних прокуратур щоденно проводять таку роботу по всій території держави, зокрема і на Закарпатті.

Основне завдання – зібрати докази від потерпілих та свідків подій. Важлива кожна розповідь, кожне фото чи відео руйнацій, завданих агресором. Все це надалі Україна використає для притягнення винних до кримінальної відповідальності та відшкодування нашим громадянам заподіяних війною збитків.

Збройний напад рф на Україну змусив сотні тисяч людей покинути свої домівки та рятувати життя, втікаючи на територію західних областей, зокрема і Закарпаття. Якщо серед них і ви, і ви:

– очевидець злочинних дій росії проти цивільного населення чи безпосередньо потерпіли від вчинених нею воєнних злочинів;

– проживаєте чи тимчасово перебуваєте на території Закарпатської області;

– особисто бажаєте надати покази

– телефонуйте: +380 66 916 9433

Нагадаємо, якщо ви стали свідком воєнного злочину рф, фіксуйте та надсилайте докази на спеціально створену платформу https://warcrimes.gov.ua


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.