На Закарпатті прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом службової недбалості посадовців районного Держземагентства  

Прокуратурою Тячівського району внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки), відносно посадовців Держземагенства у Тячівському районі та реєстраційної служби Тячівського районного управління юстиції.
Наразі встановлено, що посадові особи Держземагенства у Тячівському районі та реєстраційної служби Тячівського районного управління юстиції зареєстрували право власності на 2 земельні ділянки загальною площею 4 га в урочищі «Думбрава», с. Н. Апша, для ведення особистого селянського господарства.
Цим самим вони порушили вимоги законодавства, оскільки право розпорядження земельними ділянками в межах населених пунктів належить відповідній сільській та селищній міській радам.

Відтак, через неналежне виконання вказаними посадовцями своїх службових обов’язків територіальній громаді завдано збитків на понад 364 тис грн.

Довідково:
санкція ч. 2 ст. 367 КК України
передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.


Прес – служба прокуратури Закарпатської області

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *