На Закарпатті пройшов вишкіл націоналістів

 

1 Патріотами з організації “Карпатська Січ” було проведено спортивно-патріотичний табір для молоді імені Дмитра Климпуша.
Протягом тижня півсотні юнаків і дівчат, з різних кінців Закарпаття навчалися, тренувалися та відпочивали в мальовничій гірській місцевості біля підніжжя гори Яворник. Завдяки ефективному плануванню та організації, вдалося втілити в життя напружену програму, розраховану на комплексне виховання та навчання молоді.
Були проведені лекції та дискусії на тему історії рідного краю та національних змагань українців в ХХ столітті, мандрівки на вершину гори Яворник, спортивні змагання з футболу, волейболу, регбі, практичні заняття, спаринги, тренування під керівництвом досвідчених інструкторів, вечірні ватри тощо. Це далеко не весь перелік того, чим займалися учасники табору.
Життя в наметах, примхи погоди, спільне переборювання труднощів посприяли спілкуванню між учасниками, здруживши їх. Проживши тиждень без телебачення та інтернету, молоді юнаки і дівчата оволоділи основами виживання в гірських умовах.
На згадку всім залишилися нові знання та навички, багато нових друзів і повні наплічники нових вражень.
Загалом, основне завдання (здружити і вишколити членів «Карпатської Січі») було виконано. Табір дав уявлення, що таке дисципліна та самоорганізація. Після тижня лекцій і практичних занять різного роду вишколів і турнірів, всі готові з новими силами поринути в національну боротьбу за права українського народу, а отже, ми йдемо в правильному напрямку.
Спортивно-патріотичний рух «Карпатська Січ» висловлює глибоку вдячність всім, хто не залишився байдужим і зробив свій внесок в організацію та проведення табору.
Ми дякуємо всім цим людям за розуміння потреби виховання української молоді.
В подальшому спортивно-патріотичний рух «Карпатська Січ» планує продовжити  практику проведення таких таборів для юнацтва.

12 11 10 9 6 3 1 14

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *