На Закарпатті пройде Всеукраїнська спартакіада депутатів

нагородиЗакарпаття прийматиме Всеукраїнську спартакіаду депутатів. Про це у середу, 3 червня йшлося під час наради в обласній раді за участі керівництва області, керівників управлінь облдержадміністрації та спортивних організацій.

Як підкреслювалося на нараді, організація має бути забезпечена на високому рівні – від вітального слова учасникам змагань до нагородження переможців. Адже захід спрямований не тільки на популяризацію здорового способу життя, а й на утвердження миру на нашій землі через дух перемоги та єдності в суспільстві.

Оскільки змагатимуться депутати з багатьох куточків України, дуже важливо прийняти по- родинному представників зі Сходу України, створити для них атмосферу для досягнення кращих результатів, у чому, зрештою, й полягає сенс суперництва і взаємоповаги.

Начальник облуправління молоді та спорту Денис Ман, своєю чергою, зазначив, що область готова до проведення спартакіади практично повністю. Залишилося узгодити робочі моменти та ще раз перевірити на готовність спортивні об’єкти. Під час обласного етапу спартакіади була сформована команда Закарпаття. І є надія, що вона достойно виступить на спартакіаді всеукраїнській.

Урочисте відкриття планується 10 червня спорткомплексі «Юність».

Управлінням молоді та спорту спільно зі спортивним товариством «Спартак» розроблено план підготовки до спартакіади. Детально обговорено організаційно-практичні заходи, уточнено відповідальних за їх виконання. До персонального складу Мандатної комісії фінальної частини рекомендовано включити представників Закарпатської облради. У суддівську колегію увійдуть провідні фахівці всеукраїнського рівня. Організаційно методичну допомогу командам-учасницям надаватимуть студенти УжНУ.

На нараді йшлося і про організацію медичного обслуговування під час змагань, охорони правопорядку, виступу художніх колективів для відкриття спортивного свята та його закриття тощо, – повідомляє управління молоді та спорту Закарпатської ОДА.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *