На Закарпатті пройдуть Всеукраїнські змагання бригад екстреної медичної допомоги

На Закарпатті пройдуть Всеукраїнські змагання бригад екстреної медичної допомоги

Наступного тижня в області відбудуться «Закарпатські медичні ралі-2019» – Всеукраїнські змагання бригад екстреної медичної допомоги за міжнародної участі.

У змаганнях візьмуть участь 35 команд з України (25 – обласних центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (ЕМД та МК), 8 – студентських команд, 2 – приватної ЕМД) та 7 команд з-за кордону (Угорщини, Румунії (м. Сату-Маре та м. Баю-Маре), Литви, Словаччини, Польщі, Казахстану).

Торік перше місце серед лікарських бригад на «Всеукраїнських змаганнях бригад екстреної медичної допомоги за міжнародною участю «Черкаські медичні ралі – 2018» виборола бригада Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги. (Склад бригади: керівник бригади, лікар з медицини невідкладних станів – Сергій Боднар, лікар з медицини невідкладних станів – Едуард Горзов, фельдшер з медицини невідкладних станів – Микола Гливчак, водій – Аттіла Чуха).

Традиційно переможець отримує почесне право приймати наступні змагання. Відтак, «Всеукраїнські змагання бригад екстреної медичної допомоги за міжнародною участю «Закарпатські медичні ралі-2019» та науково-практична конференція «Екстрена медична допомога та медицина катастроф України в умовах мирного та воєнного часу» цього року проходять в нашій області. Очікуються гості конференції та учасники змагань з усіх областей України та з-за кордону (Угорщини, Словаччини, Румунії, Литви, Латвії, Польщі, Казахстану, Ізраілю, США, Канади, Швеції і т.д.)

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *